Ku është zhdukur varka e braktisur në gjirin e Gramës, Plaku: Pronari i lokalit këtu...

  görünümler 4,792

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
KEKOLARIN YANINDAN TURİST KIZ ALMAK! - ( ALAMADIM )
23:28
HALKADA BULUŞALIM! / YENİ KONSEPT
26:51
Kafalar
görünümler 493 B
YENİ EV TURU! | Kirası ne kadar?
24:55
Uğur Şengül
görünümler 276 B
BMW Engine Block Casting | HOW IT'S MADE
11:22
Cars Garage
görünümler 3,4 Mn
Opinion - Edi Rama! (24 tetor 2019)
2:45:46
RTV KLAN
görünümler 549 B
Scot CARTOFII PUȘI ÎN PAIE și pun MURĂTURI PENTRU IARNĂ
17:01
Cezar Machidon - Outdoors Living
görünümler 191 B
KEKOLARIN YANINDAN TURİST KIZ ALMAK! - ( ALAMADIM )
23:28
HALKADA BULUŞALIM! / YENİ KONSEPT
26:51
Kafalar
görünümler 493 B
YENİ EV TURU! | Kirası ne kadar?
24:55
Uğur Şengül
görünümler 276 B
White vs red ice cream challenge #Shorts
0:59
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
Ali Şehit Oldu! | Arka Sokaklar 600. Bölüm
6:26
Arka Sokaklar
görünümler 1,5 Mn
Kıbrıs Zafere Doğru 11. Bölüm
2:17:10
Bir Zamanlar Kıbrıs
görünümler 291 B
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı | Yeni Sezon @atv
1:21
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 2,3 Mn