Një itinerar magjik, udhëtimi i radhës i Opinion

  görünümler 437

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
Elkızı
görünümler 1,5 Mn
Opinion - Pogradeci ne Opinion (28 Korrik 2021)
1:37:36
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
Elkızı
görünümler 1,5 Mn
Fulya İle Umudun Olsun 75. Bölüm
2:2:54
Fulya İle Umudun Olsun
görünümler 100 B
KEKOLARIN YANINDAN TURİST KIZ ALMAK! - ( ALAMADIM )
23:28
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı | Yeni Sezon @atv
1:21
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 2,3 Mn
İbrahim Selim ile Bu Gece #84 Eda Ece, Merve Çalkan
1:26:46
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 661 B
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
Dr.Aydın
görünümler 853 B
Tuğçe Kandemir - Sakın Ola
2:48
Tuğçe Kandemir
görünümler 1,1 Mn