Udhëtim brenda shkollës në Sazan, Fevziu ulet në banka dhe kujton vitet e mësimit

  görünümler 3,176

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
labesafi
labesafi 7 gün önce
Jane ndertesa Ruse
Aleks Muka
Aleks Muka 11 gün önce
Duket Jeshil Dynjneaja Po Duhet Shtetit Shqipetar Te Bej Nje Ur Midis Distances me Te Afrt Nga Vlora SI Uren Qe Ndrtoi Erdogani Ne Turqi Po Edvini e ka Mendjen per te Vjedhur
Çin'den MUHTEŞEM ÜRÜNLER Toplu Paket Açılışı!
20:26
Çin'den MUHTEŞEM ÜRÜNLER Toplu Paket Açılışı!
20:26
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
GERÇEK HAYATTA SQUID GAME OYNADIK!
16:07
Betül Çakmak
görünümler 377 B
MILLION JAMOASI 2021-KONSERT DASTURI
2:10:30
Million Jamoasi ™
görünümler 4,8 Mn