Nga e ka marrë emrin Sazani, ishulli i vetëm në Shqipëri

  görünümler 6,377

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Bujar Tartari
Bujar Tartari 8 gün önce
Sipas këtij: -Sazan nga italishtja Sassone(shqiptohet Sasone)=gur i madh. Po si ka mundësi që italianët sot i thonë Saseno(shqiptohet Sazeno)?. Pse e ndryshuan, nga Sassone e bënë Saseno?.
Arben L
Arben L 9 gün önce
Sazan, italisht. Karaburun, turqisht. Medet per ne, shqip!
Çin'den MUHTEŞEM ÜRÜNLER Toplu Paket Açılışı!
20:26
Çin'den MUHTEŞEM ÜRÜNLER Toplu Paket Açılışı!
20:26
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
Dr.Aydın
görünümler 853 B
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
Kardeşlerim 25. Bölüm @atv
2:42:22
KARDEŞLERİM
görünümler 3,9 Mn
Emrullah Sürmeli - Baba (Bedel)
3:07
netd müzik
görünümler 3,6 Mn
🔴 📺 Taraftara Açık Antrenman
1:16:42
Galatasaray
görünümler 446 B