1 nga 4 nëndetëset e komunizmit që i ka mbetur Shqipërisë

  görünümler 4,028

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Emanuel Hysko
Emanuel Hysko 11 gün önce
Kjo është kultura e ministrive tona si ajo e mbrojtjes e ajo e kulturës ,as edhe një lyerje me bojë, formale ,këta janë njerëzit që na drejtojnë sot
ttt x654321
ttt x654321 11 gün önce
Hiqeni shprehjen: ne komunizem, nuk kemi qene ndonjeher ne komunizem, as shqiperia e asnje vend I planetit tok nuk ka arritur ndonjeher ne komunizem. kemi qene ne Socializëm me shpresen se ne te ardhmen do mund te arrinim komunizmin, komunizmi eshte fundi I zhvillimit te socializmit, komunizmi eshte vec ne mendjet e njerezve, eshte quajtur Utopia, enderra e bukur e nje shoqerie ideale, pa klasa shfrytezuese. Pra deri me tani komunizmi eshte ne mendje e teori dhe praktikisht nuk eshte arritur asnjehere,
Ali şehit oldu! Arka Sokaklar 600. Bölüm
9:42
MILLION JAMOASI 2021-KONSERT DASTURI
2:10:30
Million Jamoasi ™
görünümler 4,8 Mn
Kryeministri Edi Rama - Live në OPINION
2:13:08
Ali şehit oldu! Arka Sokaklar 600. Bölüm
9:42
MILLION JAMOASI 2021-KONSERT DASTURI
2:10:30
Million Jamoasi ™
görünümler 4,8 Mn
Fulya İle Umudun Olsun 75. Bölüm
2:2:54
Fulya İle Umudun Olsun
görünümler 100 B
HALKADA BULUŞALIM! / YENİ KONSEPT
26:51
Kafalar
görünümler 493 B
Yasak Elma 117. Bölüm 1. Fragmanı
1:01