Pse është shumë i veçantë gjiri i Gramës?

  görünümler 1,696

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
eticet Zyplie
eticet Zyplie 9 gün önce
Pls Blendi Thirr: Bbc: ::Englisht : El Gezira: Arabik: most : ⛦🌈🌼🕊👐🌄✌🔟🔟🔟📆✔✔
MILLION JAMOASI 2021-KONSERT DASTURI
2:10:30
Million Jamoasi ™
görünümler 4,8 Mn
Emrullah Sürmeli - Baba (Bedel)
3:07
netd müzik
görünümler 3,6 Mn
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
MILLION JAMOASI 2021-KONSERT DASTURI
2:10:30
Million Jamoasi ™
görünümler 4,8 Mn
Emrullah Sürmeli - Baba (Bedel)
3:07
netd müzik
görünümler 3,6 Mn
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
Fulya İle Umudun Olsun 75. Bölüm
2:2:54
Fulya İle Umudun Olsun
görünümler 100 B
Alparslan: Büyük Selçuklu 1. Bölüm 1. Fragman | 8 Kasım Pazartesi
1:15
İbrahim Selim ile Bu Gece #84 Eda Ece, Merve Çalkan
1:26:46
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 661 B
Ali şehit oldu! Arka Sokaklar 600. Bölüm
9:42
BLACKPINK Performs Stay | Dear Earth
4:16
BLACKPINK
görünümler 4,8 Mn