Opinion - Pashaliman - Sazan dhe gjiret e rralla në Karaburun (13 Tetor 2021)

  görünümler 43,166

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Foti Sula
Foti Sula 5 gün önce
po kuptohet ajo qe vijne turiste te huaj ,se ne mes te atyre turisteve ka dhe agjente te shteteve te ndryshme.nxirrni bythen mire se keshtu ju ka lezet.
Foti Sula
Foti Sula 5 gün önce
o koke qepe jane model rus dhe jo italiane.po kaq din dhe kaq thua.
A. Rossonero
A. Rossonero 6 gün önce
Hidheni edhe njeher sepse pjesa me e madhe ngec
ilirjan naçi
ilirjan naçi 7 gün önce
Video nuk luan qe prej minutës kur flitet per Pashalimanin .👎 Ngarkoni nje video tjtr .
Saimir Kurti
Saimir Kurti 8 gün önce
Blendi ti ke per tu kujtuar si nje njeri moster je nje byth lepires i flliqt.....
Arjan Dardhanjori
Arjan Dardhanjori 10 gün önce
Vlora perla e shqiperis (super emision).
Helian Pro
Helian Pro 11 gün önce
Kjo copa copa dhe emisionin e parafundit nuk e paraqitet!
xhesi laska
xhesi laska 11 gün önce
Një emision shumë interesant ,sa keq që në pjesën më të madhe figura ngec dhe nuk vazhdon me materiali.
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn 11 gün önce
sa inat e kam kete kozhakun e mutit, qe ben lek nga reklamimi dhe turizmi i vendit tone dhe nderkoh i con femijet per te jetuar jasht shtetit edhe thot ne kete vend nuk jetohet . tullaci i mutit
Ilir Jano
Ilir Jano 11 gün önce
BRAVO. BLENDI KETO. EMISJONE. KANE. ME. SHUM KUPTME
Elton Lila
Elton Lila 11 gün önce
Mos evritni menjen se do e mori amerikoni sezanin shum shpejt
Artan Ndoj
Artan Ndoj 11 gün önce
Nuk e kuptoj pse famuri esht i bardh dhe blu me ngjyrat e flamurit Grek
Donald Mara
Donald Mara 11 gün önce
Po te djeshmen pse nuk e hodhet ..ne qe perdorim youtube
YENİ EV TURU! | Kirası ne kadar?
24:55
Uğur Şengül
görünümler 276 B
Ali şehit oldu! Arka Sokaklar 600. Bölüm
9:42
Çin'den MUHTEŞEM ÜRÜNLER Toplu Paket Açılışı!
20:26
Opinion - Edi Rama! (24 tetor 2019)
2:45:46
RTV KLAN
görünümler 549 B
YENİ EV TURU! | Kirası ne kadar?
24:55
Uğur Şengül
görünümler 276 B
Ali şehit oldu! Arka Sokaklar 600. Bölüm
9:42
Çin'den MUHTEŞEM ÜRÜNLER Toplu Paket Açılışı!
20:26
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
Fulya İle Umudun Olsun 75. Bölüm
2:2:54
Fulya İle Umudun Olsun
görünümler 100 B
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
Dr.Aydın
görünümler 853 B