Tv Klan - 2 te rinj plagosen me arme ne kryeqytet

  görünümler 1,440

RTV KLAN

12 gün önce

Dy të rinj mbetën të plagosur me armë zjarri pasditen e së mërkurës në kryeqytet. Pas një sherri mes 2 grupeve janë plagosur Aleksandër Nikolli 27 vjeç dhe Xhulio Vela 25 vjeç. Ata janë dërguar me urgjencë në spital ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën. Burime nga Policia e Tiranës thanë se gjithçka ka nisur në ambientet e një lokali ku Vela dhe Nikolli janë përplasur fillimisht me fjalë me një grup tjetër duke përfunduar me përdorimin e armëve. Motivet e përplasjes janë ende të paqarta dhe pritet që 2 të plagosurit të japin dëshminë e tyre përpara hetuesve. Menjëherë pas ngjarjes shërbimet e policisë ngritën pika kontrolli dhe bënë kontrollin e zonës me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit, por ende nuk ka njoftim për ndonjë të ndaluar. Në vendin e ngjarjes janë sekuestruar gëzhoja dhe pamjet e kamerave të sigurisë të bizneseve. Burimet thanë se autorët dhe të plagosurit kanë pasur njohje me njëri tjetrin. Të lënduarit janë emra të njohur për policinë pasi kanë precedentë penalë në fushën e narkotikëve dhe kundërshtim te punonjësve te forcave të rendit.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
İbrahim Selim ile Bu Gece #84 Eda Ece, Merve Çalkan
1:26:46
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 661 B
HALKADA BULUŞALIM! / YENİ KONSEPT
26:51
Kafalar
görünümler 493 B
Opinion - Edi Rama! (24 tetor 2019)
2:45:46
RTV KLAN
görünümler 549 B
Scot CARTOFII PUȘI ÎN PAIE și pun MURĂTURI PENTRU IARNĂ
17:01
Cezar Machidon - Outdoors Living
görünümler 191 B
Ardei grași conservați pentru umplut iarna cu orez, carne și ciuperci. Rețetă simplă.
10:58
IN Bucătărie la Zidana Uzakovna Rețete ușoare .
görünümler 52 B
İbrahim Selim ile Bu Gece #84 Eda Ece, Merve Çalkan
1:26:46
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 661 B
HALKADA BULUŞALIM! / YENİ KONSEPT
26:51
Kafalar
görünümler 493 B
Fulya İle Umudun Olsun 75. Bölüm
2:2:54
Fulya İle Umudun Olsun
görünümler 100 B
Alparslan: Büyük Selçuklu 1. Bölüm 1. Fragman | 8 Kasım Pazartesi
1:15
Yasak Elma 117. Bölüm 1. Fragmanı
1:01