Udhëtim brenda tunelit në ishullin e Sazanit

  görünümler 11,329

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
klajdi taho
klajdi taho 3 gün önce
mund te behej muze per turizem
Alb Tepelena
Alb Tepelena 9 gün önce
Slan asgje pa shkatrruar kriminelat demokrat.shiten te gjithe arsenalin luftarak tradhetaret dhe aidutet demokrat.
Arben L
Arben L 9 gün önce
Çfar tragjedie kur sheh kete vandalizem!
hopa topa
hopa topa 11 gün önce
E ka ber populli ne koh jo keta hajdutet sot qe po na rrjepin...
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
Hidrocentrali / Liqeni i Skavicës 445m
1:54
Defender Europe 2021 | Albanian Air Force
3:33
Check-in - Kapadokia (20 tetor 2018)
51:35
RTV KLAN
görünümler 15 B
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
SQUID GAME İZLETTİRMEYİN!* - Geç Kalmış Video
8:10
Resumen de FC Barcelona vs Real Madrid (1-2)
3:28
LaLiga Santander
görünümler 2,8 Mn
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı | Yeni Sezon @atv
1:21
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 2,3 Mn
KEKOLARIN YANINDAN TURİST KIZ ALMAK! - ( ALAMADIM )
23:28