“Ka shumë gjarpërinj?”, Destinacioni i pazbuluar në Karaburun tek “Guri me Qiell”

  görünümler 19,535

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
endri guri
endri guri Gün önce
Aty eshte ne bristan ai qe shoqeron blendjn nuk e njeh karaburunin siper pash ali manit quhet Raven aty ku ishte blendi bristan maja me e lart e karaburunit quhet qaf kore
MILLION JAMOASI 2021-KONSERT DASTURI
2:10:30
Million Jamoasi ™
görünümler 4,8 Mn
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
GERÇEK HAYATTA SQUID GAME OYNADIK!
16:07
Betül Çakmak
görünümler 377 B
Hidrocentrali / Liqeni i Skavicës 445m
1:54
Defender Europe 2021 | Albanian Air Force
3:33
Bajram Curri Albania
1:22
Elvis Perlleshi
görünümler 1 B
MILLION JAMOASI 2021-KONSERT DASTURI
2:10:30
Million Jamoasi ™
görünümler 4,8 Mn
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
GERÇEK HAYATTA SQUID GAME OYNADIK!
16:07
Betül Çakmak
görünümler 377 B
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
Elkızı
görünümler 1,5 Mn
SQUID GAME İZLETTİRMEYİN!* - Geç Kalmış Video
8:10
Yasak Elma 117. Bölüm 1. Fragmanı
1:01
Resumen de FC Barcelona vs Real Madrid (1-2)
3:28
LaLiga Santander
görünümler 2,8 Mn
BLACKPINK Performs Stay | Dear Earth
4:16
BLACKPINK
görünümler 4,8 Mn
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B