Opinion në bazën e Pashalimanit, Fevziu shikon nga afër armatimin e nëndetëseve

  görünümler 64,249

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Niko Nin
Niko Nin Saatler önce
Jeni vetem hajduta e maskarej populli puntor shiptar ne 89 ka pas cdo lloj tipi qe ka pas bota per kohen te gjitha te reja e moderne edhe me shume reserva si per mbrojtje edhe per sulm ku i keni lane prokuroria duhet te kerkoje lllogari per gjithe ato materjale ka ra shipja ne dore te fares se keqe ptuu
Henerik Haxhi
Henerik Haxhi Gün önce
Emocione te medha.kush ka bere ushtrin para 90 e kupton..sali qeni i shkateroi te gjitha...djersa dhe gjaku i shqipetareve .demokracia e veshur nen petkun e shkatero.perdhuno .perca..fut vellavrasjen..shikoji mor kerma saliiiii
Arber Ilir
Arber Ilir 2 gün önce
Tradhetaret prishen gjthecka te mrojtjes shqiptare.. 😢
*Y*
*Y* 2 gün önce
Kur ishte gjalla BABA ENVER HOXHA kjo baze e trishtonte te gjithe Evropen . Tani eshte per faqe te zeze
mondi seferi
mondi seferi 4 gün önce
Bravo oficerit te nderuar qe shpjegon kaq qarte. Nje minus te madh kesaj politike shkaterrimtare dhe drejtuesve te saj.
Jim Jimi
Jim Jimi 4 gün önce
Me Vdekjen e XhaXhit Vdiq edhe Ushtria Shqipetare ✌️
Foti Sula
Foti Sula 5 gün önce
po ne kohen e mbretit hajdut ekzistonte kjo baze?ahhh me falni harrova une se aji se kishte mnedje te bente baza ushtarake ,e kishte mendjen te ikte dhe te merrte dhe nji pjese te florirt shqiptare.veshi opingat jo per te dalur e te luftonte malit ose te priste me pushke okupatorin, por per tja mbathur e per ta lene ate pak ushtri qe kishim ne meshire te fatit.
Foti Sula
Foti Sula 5 gün önce
o zoteri oficer,me gjidh konsideraten qe kame per tya per shkak te pregatitjes qe ke,ti po na flet vetem per anjije qe jane per roje bregdetare.te lutem duam te dijme ku eshte flota jone luftarake detare?se nji here e nji koh kishim dhe krenoheshim me ato,spse shqiperija nga vite 70 kishte tre nedetese ndersa greqija skishte as nji.
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱 6 gün önce
Ra enveri ra shqiperia rrespekt kapitenit ishte super
Shqip TV
Shqip TV 6 gün önce
Me bo me i regullu kto ushtria shqiptare behet shum me e fuqishme se ushtria serbe kemi shum aviona qe rin kot aty me i regullu ndrim i ca paisjeve qe te dali ma lir se prodhim avioni behet super
ilirjan naçi
ilirjan naçi 7 gün önce
Ka pas ushtri xhaxhi jo llafe . Pavarësisht se erdhen pastaj Keta shpetimtaret qe gjoja na sollen demokraci , qe i vodhen i prishen i shkatrruan i shiten , Keta Jane tradhtaret e vertet te kombit , . Njerzit me te keqinj qe ka pas ndonjeherë historia shqiptare
Luis Sulo
Luis Sulo 7 gün önce
Lere Ca kemi pas po Ca kemi
Afrim Imeri
Afrim Imeri 7 gün önce
Pa brire🤔je pasha! Pa brire🤔je mbret! Keshtu pesuam nga monstrat e politikes shiptare!
London london
London london 8 gün önce
E shqpirei si ke perfunduar ke ren shum posh armiqet Po gezohem Kur te shikojn ne kete situata qe je katandisur greku dhe serbi Po gezojn qe je katandisur keshtu zoti e ngre prap dhe punojn shqipetaret per te mbrojtur vendin e vet se armiqet Jan gati me na coptuar posht grek dhe serbet e fdhiqur rroft shqiperia krenare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Gio Gate13
Gio Gate13 8 gün önce
Domethen projekti I pluralizmit shqiptare ka qen te shkatroi ushtrin shqiptare qe gjithmon te ulim koken tek cdo kush na prek sovranittetin ose shqiptaret e kosoves maqedonis malit e zi Eaht per te arthur keq
Klevis kle
Klevis kle 8 gün önce
kerkoni edhe per hajdutet qe e shkaterruan ushtrine tone pa lufte
Cobra Llapi
Cobra Llapi 8 gün önce
Bravo oficerit bravo shqiperia ♥️♥️♥️💪🏼💪🏼💪🏼
Mennt Kastrioti
Mennt Kastrioti 8 gün önce
Korrizion i papare ne gjendje te mjerushme te gjitha keto mjete pa mirmbajtje te mirfillte do te shiten per skrap per pak kohe ,sepse ne per vler e marrim vetem kur hekuri peshon dhe e shesim me kile ,sa e sa fabrikat u mbyllen pastaj u vodhen ,ashtu te gjitha vlerat tjera qe sot dot mund te sherbenin per vizitore si pika terheqse .
Bashkim Karamuca
Bashkim Karamuca 8 gün önce
Po armatimin e sistemit komunist ku e cuat qeka qen sipas specialisteve mbi 130 miljard euro ate edim te gjith se cfar armatimi ka pas ne ate koh kete duhet te japi fevziu
ylli meta
ylli meta 8 gün önce
Te vien per te qare po pse duhei te asgjesoei I gjith KY armatim
AutoChThONous
AutoChThONous 9 gün önce
Tash skemi asgje vetem anije me kemb qe ecen 😕
Rudolf Bonjaku
Rudolf Bonjaku 10 gün önce
O blendi hollanda te na japi dhoro nja dy fregata e jo peshkarexa kapiteni pregatitur🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍
Debian
Debian 10 gün önce
Na duhen e pakta 10 destroyer 20 fregata 30 corveta 5 nendetese si flote shqiptare.
Skender Vorfaj
Skender Vorfaj 8 gün önce
Dhe të pakten një ajroplan mbajtese.
Kar Derri
Kar Derri 10 gün önce
flota shqiptare ka te zezen e vete. turp e faqe e zeze si eshte katandisur.
agim jahja
agim jahja 10 gün önce
#Zotni gazetar pyete at ushtar, -;po kete te voglen c'far e ke;, -varg i shkeputur nga kenga humoristike kenduar nga zonja Rita Lati, "Mu ne fshatin ton erdhi sllavatori [eskavatori] ....!#--------
TanTan
TanTan 10 gün önce
Oficeri flet sikur anijet t'i kemi marrë në formë dhurate nga Hollanda. Ata nuk ishin dhurat, ne kemi lënë qimet e kokës për ato anije. Gjysma e shumës u pagua nga Hollanda dhe gjysma tjetër nga shteti shqiptar.
Xiaomi Skrapar
Xiaomi Skrapar 10 gün önce
Respekt.
Taulant Bora
Taulant Bora 10 gün önce
te gjitha bazat sekrete tynele arme i nxoret ne shesh ja u treguat armiqve ku ndodhen keto baza jane ndertuar me krah nuk ka me sekret shtetror dhe breket i keni hequr magjinoni shqiperija ska ushtri nuk ka nje avion bombardues shikoni ku jemi kasandisur ne shqiperi 30 viete jane ndertuar xhami kisha greke keta jane shqiptaret qe udheheqin shqiperin
Gazmir Hoxha
Gazmir Hoxha 10 gün önce
Sekret shteterore nuk pasqyrohet ne kete mynyre gabim I madh mosni bre
Alfons
Alfons 10 gün önce
Na ishte njehere...
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE 10 gün önce
E zot boll e kemi sha ENVER HOXHEN por ai ka mendu për mbrojten e SHQIPËRIS dhe sot nuk i rruhet POLITIKANVE tan me ble se kan menjen veq me vjedh😡
Sokol Zenelaj
Sokol Zenelaj 11 gün önce
o shoku paske lexuar shum do ishte me mire te kishe mesuar not ...
Stop Injorances
Stop Injorances 11 gün önce
Vazhdoni e shani akoma Enver Hoxhën...
Miri Miri
Miri Miri 9 gün önce
Sa do te shajn enverin ai kish kish qen baba ktij vendi zoti vraft si shkaterruan ket vend 👊🏽👊🏽👊🏽👊🏽👊🏽👊🏽
rage mp3
rage mp3 11 gün önce
Vetëm mos dashtë zoti të bëhet luftë se ne jemi pa ushtri
Νικος Ζελας
Νικος Ζελας 11 gün önce
ushtri ka pasur shqiperia vetem ne kohen e te pavdekeshmit Enver hoxha qe spirdhte per asnje shtet kurse sot vendi i fundit ne evrope vetem me disa karroca te falura dhe disa pushk te falura
Dardania Iliria
Dardania Iliria 11 gün önce
Cfare Marine eshte kjo me 4 anije me mitroloz pa asnje rakete mjer na.Serbia kae vetem Danubin dhe ka ma shume anije se Shqipria me det 400 km.
ZooooooooH
ZooooooooH 10 gün önce
@Dardania Iliria vk dardania osht tja kalu shqiperis per armatim shum osht tu ble fsk
Dardania Iliria
Dardania Iliria 10 gün önce
@ZooooooooH Shqipria i ka vetem 4 anije te vogla pa armatim te rende kurse serbia e ka danubin e i ka ma shume se 4 po aq te vogla si Shqipria .Deshta nje krahasim me ba prej deshprimit e kam se jo qe gzohem.
ZooooooooH
ZooooooooH 10 gün önce
serbia ska det re ku kari ka mi qu ato anije
andri lleshi
andri lleshi 11 gün önce
avash o shoku avash.. e kupton ti qe ne kemi dal nga nje sistem i rrenuar komunist plus lufta civile e 97.. cfare pret?? kur shikoj ato pamjet e viteve 90 tamam si kabuli i sotshem, si mund te presesh kaq shpejt te behen gjerat.Sinqerisht dhe une kam qene dhe kam folur kshu si ti, por duhet ti shohesh gjerat nga te 2ja anet e medaljes, mendoj qe me me shume pune dhe optimizem, me kalimin e kohes do te forcohemi ekonomikisht e me pas me patjeter dhe ushtarakisht!
Iskender Tarasi
Iskender Tarasi 11 gün önce
Tn te hyn greku te shuros paisjet prej hekuri boshe i fut e nje peshtym dhe iken i qet e ter Pordh !!! Edhe shajn Enverin kta rrob qira sote qe veç e kan vjedh e shitur shqiperine e sotme! LAVDI PPSH🇦🇱🇦🇱🇦🇱
matt gruda
matt gruda 11 gün önce
Mua me beri pershtypje ky oficeri qe qenka shume i pergatitur, dhe flet shume qarte dhe shpejt.Jan shume oficere apo kapiten dhe major ne ushtri qe po ti pyesesh ndonje gje vetem bejn grrkkkk merrkkkkk,10 minuta te gjejn fjalet.Te lumte se njerez si ty i duhen Shqiperise
TanTan
TanTan 10 gün önce
Oficeri mirë flet, por nuk ishte krejtësisht i qartë në atë që po tha. Oficeri fliste sikur anijet t'i kemi marrë në formë dhurate nga Hollanda. Ata nuk ishin dhurat, ne kemi lënë qimet e kokës për ato anije. Gjysma e shumës u pagua nga Hollanda dhe gjysma tjetër nga shteti shqiptar.
kristian fistaj
kristian fistaj 11 gün önce
I prishen tera minat I moren dinamitin I hodhen per hekur E shkatruan ushtrin shqipetare…
Alex Lex
Alex Lex 11 gün önce
Marre me e pa kush hiqe mor kut video hekra kot as nje gja spunon as ska ushtrija asi gja
La Vida Loca
La Vida Loca 10 gün önce
Me ket menje iken Shqiptaret pranaj prishen fabrika e uzina e gjithcka qe ne fakt perfaqesojne historine tone...po ca me bo qe Shqiptaret mendojne qe vjetra duhet shakterruar.nderkohe bota me te vjetren ben turizmin...Ben historine...
Elvis Shahu
Elvis Shahu 11 gün önce
Per kohën qe ka qen te asaj kohe ke qen 1 ne ballkan. Dhe kte fal aleancës me rusin. Sot je qe 30 vjet ne aleanc me ameriken,asgjê nuk ke. Kjo esht per.te ardhur keq.
landalanda1589
landalanda1589 11 gün önce
Shoku Mbas atyre hekurave eshte historia e vendit tone .Që të vijme këtu ku jemi sote eshte derdhur shume gjak dhe djers nga baballaret tane. Nuk janë hekura po ështē HISTORIA E VENDIT TONE..
matt gruda
matt gruda 11 gün önce
@Alex Lex ahahahahahah
Alex Lex
Alex Lex 11 gün önce
@matt gruda ahahahahah ulqini na ban peshk me na kap ne dot imagjinoje tj
Oni xhuvani Onixhuvani
Oni xhuvani Onixhuvani 11 gün önce
Ah politikan kurva i ben skrap Peandaj si trembej syri se kishte ushtri jo shaka
Alban Gjeka
Alban Gjeka 11 gün önce
Habitem si ka munsi qe politikanet tan nuk I kan shitur per hekur qe te pasuronin veten e tyre dhe tja fusnin popullit sic kan ber dhe po bejn
KING8693
KING8693 11 gün önce
trpost.net/down/tcOmhXqgo46sk8g/video.html
geri praga
geri praga 11 gün önce
bravo 52 siluruse me 50 milje ne ore kjo eshte shpejtesi super ushtri po cun i mire djali kesaj rradhe e ke qare blendo respekte fare kishin nje fare te drejte qe ishin krenare cunat ne vitet 60 -70
Artur Bullari
Artur Bullari 11 gün önce
trpost.net/down/qstvea54pJiadsw/video.html
Artur Bullari
Artur Bullari 11 gün önce
trpost.net/down/r9aBa52Em3uGnJE/video.html
Arsen Jaho
Arsen Jaho 11 gün önce
Dikur kur kishim flote luftarake...
Saturn Mobile
Saturn Mobile 11 gün önce
Kur u kam bere ushtrin ne zazan kam patur fatin te lundroja me kater silur dukej sikur donte te fluturonte..megjithate flamuri i flotes detare ishte ndryshe fushe e bardhe shqiponja e zeze me shirit te kuq tani shiritin e kan bere te kalter ku si fusin hundet injorantet. ishte krenari e veçante ti shikoje ne patrullim ...
SIMONE STRADA
SIMONE STRADA 11 gün önce
🇮🇹🇮🇹
Pieter Vija
Pieter Vija 11 gün önce
Komplimete oficerit, profesionist dhe i pregaditur 👍
TanTan
TanTan 5 gün önce
@Foti Sula, unë nuk thash se janë anije ushtarake.
Foti Sula
Foti Sula 5 gün önce
@TanTan @ anije luftarake kishin mji here e nji kohe,keta qe kane marre tani jane roje bregdetare.
Elton Gorovelli
Elton Gorovelli 10 gün önce
@TanTan 9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999
TanTan
TanTan 10 gün önce
Oficeri mirë flet, por nuk ishte krejtësisht i qartë në atë që po tha. Oficeri fliste sikur anijet t'i kemi marrë në formë dhurate nga Hollanda. Ata nuk ishin dhurat, ne kemi lënë qimet e kokës për ato anije. Gjysma e shumës u pagua nga Hollanda dhe gjysma tjetër nga shteti shqiptar.
elez elezi
elez elezi 11 gün önce
Do ndrtoet dhe njer ajo ushtri apo kur te bem un krye minister 🇦🇱
Elvis Shahu
Elvis Shahu 8 gün önce
@Michele Vicardi Ku i kishte lekt enveri me ble armatimin rus ? E kupton ti qe shqiperia ateher sapo doli nga fukaralliku e maskaralliku. Po flasim ne nje koh qe paralel u ndertonin,shkolla,universitete, rrug,miniera tunele...kush kishte ekonomi me marr e me pergatit marinart e nendeteseve apo pilotet e aeroplaneve ?
Michele Vicardi
Michele Vicardi 8 gün önce
@Elvis Shahu o shoku rusi me lek i ka dhen armatimet Enveri me lek i ka ble.edhe Amerikes po ti japish leket cfar do lloj armatimi te jep.bleu turqia 40avjon luftarak ne amerik.cfar mund te blejn politikanet ton e kan mendjen vec me vjedh.asgje smund te blejn asgje
Artur Bullari
Artur Bullari 10 gün önce
@elez elezicdo shtet kur te ndihmon ka interes. Amerika erdhi ne shqiperi Jo per te permirsuar shqiperine Por per te shkaterruar komunizmin. Bashke me komunizmin shkaterroj dhe shqiperine. Ne Moment qe nje shtet tjeter kerkon te imponohet do te thot e qe do te komandoj. Shqiperine e vite e 50-70 nuk arriti ta komandoj as Russia dhe as kina . Enver Hoxha e dinte fare mire se cdo te thosht nje shtet marjonet. Dhe ne qe jetojm sot e shohim fare mire cdo te thot te humbesh sovranitetin ne shtetin tende. Amerika i la derrat te hanin dhe te dhisnin ne keto vite mblodhi prova per ta ne keqperdorimin e pushtet dhe sot e ka fare leht ti komandoj. Ne sot vuajm keqeverisjen e 30 viteve te fundit me ndihmen e Amerikes. Shumica Jon ngaterroni emigrim dhe e percepton "po te mos na donin nuk na mbanin" cdo emigrant qe jetojm ne cdo vend te botes ndodhet aty dhe lejohet,pranohet,pasurohet me vedishmerin e shtetit. Keto shtet shohin se cfare i duhet dhe nga sa puntor kan nevoj per te rritur mirqenjen sociale te vete shtetit te tyre. Mos harrojm qe shumica e shqipetareve qe iken ne emigrimgjat gjithe ketyre vite,kishin pervoj 10 vjecare si puntor. Dhe kush shtet i mori gjeti forca puntore te gatshme.
Artur Bullari
Artur Bullari 11 gün önce
trpost.net/down/qstvea54pJiadsw/video.html Krahasimi me sot
Artur Bullari
Artur Bullari 11 gün önce
trpost.net/down/r9aBa52Em3uGnJE/video.html
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
Dr.Aydın
görünümler 853 B
Ali şehit oldu! Arka Sokaklar 600. Bölüm
9:42
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
BMW Engine Block Casting | HOW IT'S MADE
11:22
Cars Garage
görünümler 3,4 Mn
Opinion - Edi Rama! (24 tetor 2019)
2:45:46
RTV KLAN
görünümler 549 B
Defender Europe 2021 | Albanian Air Force
3:33
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
Dr.Aydın
görünümler 853 B
Ali şehit oldu! Arka Sokaklar 600. Bölüm
9:42
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
Emrullah Sürmeli - Baba (Bedel)
3:07
netd müzik
görünümler 3,6 Mn
Fulya İle Umudun Olsun 75. Bölüm
2:2:54
Fulya İle Umudun Olsun
görünümler 100 B
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
White vs red ice cream challenge #Shorts
0:59
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı | Yeni Sezon @atv
1:21
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 2,3 Mn