“Hidhuni, lahuni, fikni kamerat dhe hidhuni”, grupi i xhirimit të Opinion në ishullin e Sazanit

  görünümler 6,663

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Fulya İle Umudun Olsun 75. Bölüm
2:2:54
Fulya İle Umudun Olsun
görünümler 100 B
Kardeşlerim 25. Bölüm @atv
2:42:22
KARDEŞLERİM
görünümler 3,9 Mn
BMW Engine Block Casting | HOW IT'S MADE
11:22
Cars Garage
görünümler 3,4 Mn
Opinion - Pogradeci ne Opinion (28 Korrik 2021)
1:37:36
Scot CARTOFII PUȘI ÎN PAIE și pun MURĂTURI PENTRU IARNĂ
17:01
Cezar Machidon - Outdoors Living
görünümler 191 B
Fulya İle Umudun Olsun 75. Bölüm
2:2:54
Fulya İle Umudun Olsun
görünümler 100 B
Kardeşlerim 25. Bölüm @atv
2:42:22
KARDEŞLERİM
görünümler 3,9 Mn
HALKADA BULUŞALIM! / YENİ KONSEPT
26:51
Kafalar
görünümler 493 B