Blendi Fevziu ulet në kabinën drejtuese të anijes Oriku: Duket si video-lojë

  görünümler 5,529

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Baho Bani
Baho Bani 10 gün önce
e theu mikrofonin me kok fevziu kur u ngrit 😂
Raul antonio Mendez
Raul antonio Mendez 12 gün önce
Eshte ber hlendi fevzi si mbret!!
Resumen de FC Barcelona vs Real Madrid (1-2)
3:28
LaLiga Santander
görünümler 2,8 Mn
Emrullah Sürmeli - Baba (Bedel)
3:07
netd müzik
görünümler 3,6 Mn
Emisioni "Komiteti" - Mysafir, Blendi Fevziu
2:09:42
Gazeta Express
görünümler 124 B
BMW Engine Block Casting | HOW IT'S MADE
11:22
Cars Garage
görünümler 3,4 Mn
Resumen de FC Barcelona vs Real Madrid (1-2)
3:28
LaLiga Santander
görünümler 2,8 Mn
Emrullah Sürmeli - Baba (Bedel)
3:07
netd müzik
görünümler 3,6 Mn
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
Elkızı
görünümler 1,5 Mn
YENİ EV TURU! | Kirası ne kadar?
24:55
Uğur Şengül
görünümler 276 B