Pamjet e magjishme që të ofron ishulli i Sazanit, tashmë një qytet fantazmë

  görünümler 2,939

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Tuğçe Kandemir - Sakın Ola
2:48
Tuğçe Kandemir
görünümler 1,1 Mn
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
Dr.Aydın
görünümler 853 B
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
Tuğçe Kandemir - Sakın Ola
2:48
Tuğçe Kandemir
görünümler 1,1 Mn
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
Dr.Aydın
görünümler 853 B
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm Fragmanı
0:56
Aşk Mantık İntikam
görünümler 3,4 Mn
White vs red ice cream challenge #Shorts
0:59
Çin'den MUHTEŞEM ÜRÜNLER Toplu Paket Açılışı!
20:26