Dy këshillat që duhet të kenë parasysh turistët që vizitojnë ishullin e Sazanit

  görünümler 2,767

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
Dr.Aydın
görünümler 853 B
Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm Fragmanı
0:56
Aşk Mantık İntikam
görünümler 3,4 Mn
LOG. Shpërthen Basha,flet me emra , 14 Tetor 2021
2:42:06
ABC News Albania
görünümler 50 B
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
Dr.Aydın
görünümler 853 B
Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm Fragmanı
0:56
Aşk Mantık İntikam
görünümler 3,4 Mn
Alparslan: Büyük Selçuklu 1. Bölüm 1. Fragman | 8 Kasım Pazartesi
1:15
SQUID GAME İZLETTİRMEYİN!* - Geç Kalmış Video
8:10
İbrahim Selim ile Bu Gece #84 Eda Ece, Merve Çalkan
1:26:46
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
görünümler 661 B
Çin'den MUHTEŞEM ÜRÜNLER Toplu Paket Açılışı!
20:26