Aeroporti ushtarak që do ndërtohej në bazën e Pashalimanit dhe do ishte kërcënim për gjithë rajonin

  görünümler 43,634

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Bobi Bobe
Bobi Bobe 4 gün önce
U demontua, u demontuan , u demontuan qijaaa rrop u demontua cdo gje. Po kush fitoi se njerzit sfituan gje?! Po per tu montuar u montua me gje kto 30 vjet?
Armir
Armir 5 gün önce
enough to make a grown man cry ku shkoj gjith kjo ushtri
Tesla Nukola
Tesla Nukola 5 gün önce
ENVERI: NENDETSE, AVIONA USHTARAK TE AVANZUARA PER AT KOH, TANKE, RRAKETA SALIGOMARI, ILIRFLORINI,RAMAVICI : HAJDETE DHE SPIUN TE ARMIQVE. SHQIPRISE I DUHEN DHE DY ENVER TE TJERE, NJE OER TE BE SHQIPRINE SIC DUHET DHE NJE TJETER OER TA MBAJTUR TE FUQISHME
abcd ann
abcd ann 5 gün önce
Cfar pyetje kjo esht gomonja qe perdor Anija? Po pse Anija è perdor gomonen
Sokol
Sokol 7 gün önce
I coi per skrap Arben imami
Xhuliio Mali
Xhuliio Mali 8 gün önce
Ishte nuk pyt kush si je ken po si je
Arben Rukaj
Arben Rukaj 8 gün önce
Duhet bere 1 emisjon per gomat qe hidhen kanaleve ne itali 10 vjet para bruno vespa beri 5 emisjone tani i riciklojne dhe i bashkojne asfalteve
Altin Shehaj
Altin Shehaj 8 gün önce
Bravo zemra zguçit 😘
Taulant Bora
Taulant Bora 9 gün önce
lere si ka qene cfar keni bere ju per 30 viete vetem shkaterrim dhe ato qe ishin e shkaterruat tani mbani syte nga qelli e gjithe ekonomin shqiptare eshte ne duarte e grekut dhe serbit ne po forcojme armiqet
Debian
Debian 10 gün önce
Ne fakt duhet bere baza ushtarake aty dhe aeroporti luftarak duhet patjeter.
Lab
Lab 10 gün önce
Eh iku ajo kohe, kur dilnim nga shkolla mbasdite perkundruall kishim karaburunin dhe degjonim nendeteset dhe anijet luftarae qe ktheheshin ne baze nga stervitja, kur ishin ne siperfaqe i shikonim me habi dhe kur ishin nen uje me hamemdje thoshnim se ku mund te ishin, Komunizmi pati te keqija plot, por pati dhe te mira plot, Sot fatkeqesisht nuk ka me krenari kombetare hiç, ka ngordhur ndjenja kombetare si me gjilpere mpirese nervi. Kemi pasur ushtri flote detare dhe ajrore per tu pasur zili, Nuk e di se kur mund ta kapim me ate nivel, por mendoj se jo sa te jete brezi tone gjalle, Duhen mbledhur njerezit, pa njerez nuk behet as shtet e as ushtri. Nuk kemi as sfurqe per te ber lufte, esht katandisur ushtria 8 mij ushtare, turpi i kombit, per 24 ore na asgesojne, deri sa te vij natua na kan fshir na harta. Mortja qe nuk i fshin qeveritaret e leshit.
DRAGO ILIR
DRAGO ILIR 10 gün önce
Aty ka qen edhe xhaja im MYRTEZA IBRAHIMI QE KAN RRAF USHTARET RUS
Bujar Iljazi
Bujar Iljazi 11 gün önce
Greku mitsotaki do e mare me 12 milje fantazoni tani ju.
adnand ahmeti
adnand ahmeti 11 gün önce
E keni mar Blendin me Kater silurus sikur esht Enver hoxha edhe e beni xhiro me parat e Popullit Shqiptar
Ardit Papa
Ardit Papa 11 gün önce
Bravo Bledi.
Dardan Al
Dardan Al 11 gün önce
Shani o shani se do te vije dita kur tju bier bytha ne uje. Po pse ore militarizohet serbia, nga kush ka frike, Perse Greqia, Turqia. Ate le njeri te hyj ne David’s Camp ne USA. Hajde se dardha e ka bishtin prapa. Zoti na ndihmofte.
SIMONE STRADA
SIMONE STRADA 11 gün önce
🇮🇹🇮🇹
Opinion - Edi Rama! (24 tetor 2019)
2:45:46
RTV KLAN
görünümler 549 B
Hidrocentrali / Liqeni i Skavicës 445m
1:54
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı | Yeni Sezon @atv
1:21
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 2,3 Mn
Brawl Stars: Brawl Talk - Lights, Camera, BRAWL!
3:59
SQUID GAME İZLETTİRMEYİN!* - Geç Kalmış Video
8:10