“Sabi të dua”, Fevziu lexon mbishkrimet në muret e shkollës në Sazan

  görünümler 995

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Artz & Bugy - Hayrola feat. Ezhel (Official Audio)
3:38
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
Elkızı
görünümler 1,5 Mn
YENİ EV TURU! | Kirası ne kadar?
24:55
Uğur Şengül
görünümler 276 B
BMW Engine Block Casting | HOW IT'S MADE
11:22
Cars Garage
görünümler 3,4 Mn
Scot CARTOFII PUȘI ÎN PAIE și pun MURĂTURI PENTRU IARNĂ
17:01
Cezar Machidon - Outdoors Living
görünümler 190 B
Artz & Bugy - Hayrola feat. Ezhel (Official Audio)
3:38
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
Elkızı
görünümler 1,5 Mn
YENİ EV TURU! | Kirası ne kadar?
24:55
Uğur Şengül
görünümler 276 B
MILLION JAMOASI 2021-KONSERT DASTURI
2:10:30
Million Jamoasi ™
görünümler 4,8 Mn
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
BLACKPINK Performs Stay | Dear Earth
4:16
BLACKPINK
görünümler 4,8 Mn