Ku i fshihnin automatikët, amerikanët dhe anglezët në Shqipëri

  görünümler 4,163

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
BMW Engine Block Casting | HOW IT'S MADE
11:22
Cars Garage
görünümler 3,4 Mn
Yasak Elma 117. Bölüm 1. Fragmanı
1:01
GERÇEK HAYATTA SQUID GAME OYNADIK!
16:07
Betül Çakmak
görünümler 377 B
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
Yasak Elma 117. Bölüm 1. Fragmanı
1:01
GERÇEK HAYATTA SQUID GAME OYNADIK!
16:07
Betül Çakmak
görünümler 377 B
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
Çin'den MUHTEŞEM ÜRÜNLER Toplu Paket Açılışı!
20:26
White vs red ice cream challenge #Shorts
0:59
Alparslan: Büyük Selçuklu 1. Bölüm 1. Fragman | 8 Kasım Pazartesi
1:15
SQUID GAME İZLETTİRMEYİN!* - Geç Kalmış Video
8:10
Emrullah Sürmeli - Baba (Bedel)
3:07
netd müzik
görünümler 3,6 Mn