Brenda ishullit të vetëm të Shqipërisë ku askush nuk mund të hynte

  görünümler 19,294

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Polo Lazaj
Polo Lazaj Gün önce
Ĺĺo
Thodoris Zoupas
Thodoris Zoupas Gün önce
V
car x
car x 4 gün önce
M falni jam nga kosova por e di qe perveq kti ishulli esht edhe ishulli ksamilit ne shqipri pse thot ishulli vetem i shqipris
Tony Montana
Tony Montana 3 gün önce
Ksamili eshte Gadishull. Ishulli i vetem i Shqiperise eshte Sazani .
Sinan Kolloni
Sinan Kolloni 6 gün önce
O Blendi mi qo 5,000. Mike euro dhe une te shetis Pak ATO treva.
Altin Lleshi
Altin Lleshi 7 gün önce
o falnja Amerikes se ne Shipria nuk ja din vleren
Aleks Muka
Aleks Muka 11 gün önce
Po SI Ska Uj Po Te Çposh Prap Ska Uj ka Uj Plot Sazani Esht Parajs e Gjall O Blendo Po ay Saliu qe mbronti Eshte gomar me Rroba se sben per Burr Shtetit dhe Edvini Tha Kur te vint ne Pushtet do ta bente Shqiperin SI Evropa Por Çfar Ndodhi Pastaj Kur U be Kryeminister O Harroi o Foli Djalli te veshi O Nuk Di dhe Ky Esht SI Pune e Saliut
Dardan Al
Dardan Al 11 gün önce
Po pse a hyn njeri dot ne David’s camp ne USA. O faqeziu.
Gent Picaku
Gent Picaku 4 gün önce
Faqeziu me kto mbijeton me gjera te pa vler dhe i shet sikur kan vler se esht vet i till i pa vler
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
Defender Europe 2021 | Albanian Air Force
3:33
Walnut logs Side Table
19:41
HomeMade in Lviv
görünümler 7 Mn
MESUESES -  Enxhi Poshka
2:13
Gjergj Leka
görünümler 867
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı | Yeni Sezon @atv
1:21
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 2,3 Mn
Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm Fragmanı
0:56
Aşk Mantık İntikam
görünümler 3,4 Mn