“O çfarë perle”, njihuni me Gjirin e Inglezit në Karaburun

  görünümler 972

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı | Yeni Sezon @atv
1:21
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 2,3 Mn
SQUID GAME İZLETTİRMEYİN!* - Geç Kalmış Video
8:10
Turizmi në Belsh më befasoi, nuk e prisja atë që gjeta
11:07
Destinacioni i fundjaves
görünümler 7 B
Punimet e Urës së re mbi lumin Drin, Kukës
1:48
Albanian Highway Concession
görünümler 2,6 B
Klanifornia - Vdekja e qaniut
9:23
RTV KLAN
görünümler 240 B
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı | Yeni Sezon @atv
1:21
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 2,3 Mn
SQUID GAME İZLETTİRMEYİN!* - Geç Kalmış Video
8:10
Artz & Bugy - Hayrola feat. Ezhel (Official Audio)
3:38
Ali Şehit Oldu! | Arka Sokaklar 600. Bölüm
6:26
Arka Sokaklar
görünümler 1,5 Mn
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
Elkızı
görünümler 1,5 Mn
HALKADA BULUŞALIM! / YENİ KONSEPT
26:51
Kafalar
görünümler 493 B
Alparslan: Büyük Selçuklu 1. Bölüm 1. Fragman | 8 Kasım Pazartesi
1:15