Rëndohet gjendja e një prej policëve të plagosur në komisariatin e Peshkopisë - (13 Shtator 2002)

  görünümler 4,889

RTV KLAN

12 gün önce

Lajme Arkiva - TV Klan 2002

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në komisariatin e Peshkopisë, ku mbeti i vdekur një person dhe u plagosën katër efektivë të kësaj policie është transportuar për në Spitalin Ushtarak të Tiranës dhe një nga policët e tjerë të plagosur. Isuf Buna 31 vjeç, shoferi i drejtorit të policisë, pasi i është nënshtruar një operacioni në spitalin e Peshkopisë është sjellë sot me helikopter për në Tiranë.

Sipas mjekëve, plagët e marra nga plumbat, i kanë detyruar mjekët dibranë, ta transportojnë të sëmurin për në Tiranë. Menjëherë Buna është futur në sallën e operacionit, pranë urgjencës së spitalit dhe tashmë ndodhet nën kujdesin e plotë të mjekëve.

Ndërkohë vazhdon të rëndohet gjendja shëndetësore e 42 vjeçarit Zenel Premçi, i cili aktualisht ndodhet i shtruar në sallën e reanimacionit pranë Spitalit Ushtarak. Sipas mjekëve, Premçi është në gjendje shëndetësore më të rënduar se dy kolegët e tij. Ndërsa 38 vjeçari Gjin Uka, pasi ka dalë nga salla e operacionit në orët e vona të mbrëmjes së djeshme është në gjendje të mirë shëndetësore dhe sipas mjekëve ai mund ta ketë kaluar rrezikun për jetën.

Ndërkohë dhjetëra të afërm të të plagosurve ndodhen të shqetësuar në oborrin e Spitalit Ushtarak, duke pritur për një përgjigje sa më pozitive rreth shëndetit të të plagosurve./tvklan.al


SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Luftar Merdini
Luftar Merdini 11 gün önce
O zemra. Un kujtova se eshte ngjarje qe ka ndodhur sot u habita I cik. Shoh un polici I vitit 2000 mij
cels kopil
cels kopil 11 gün önce
Fiks ene un! Ca zbojn kto legenat per tna bo me pa lajme. Me na trullos ment jq
Erlind Vaja
Erlind Vaja 11 gün önce
Hahaha
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm Fragmanı
0:56
Aşk Mantık İntikam
görünümler 3,4 Mn
Kıbrıs Zafere Doğru 11. Bölüm
2:17:10
Bir Zamanlar Kıbrıs
görünümler 291 B
A harfini kim icat etti?
9:33
Barış Özcan
görünümler 465 B
Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm Fragmanı
0:56
Aşk Mantık İntikam
görünümler 3,4 Mn
Kıbrıs Zafere Doğru 11. Bölüm
2:17:10
Bir Zamanlar Kıbrıs
görünümler 291 B
SQUID GAME İZLETTİRMEYİN!* - Geç Kalmış Video
8:10
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
YENİ EV TURU! | Kirası ne kadar?
24:55
Uğur Şengül
görünümler 276 B