“Ma jep pak pistoletën”, Fevziu takon “piratin” në ishullin e Sazanit: Si i gënjen turistët

  görünümler 31,202

RTV KLAN

12 gün önce

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRpost for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

YORUMLAR
Labi Labi
Labi Labi 8 gün önce
Pirat lumadhi eshte ne burg tani
Lulezim Rizaj
Lulezim Rizaj 11 gün önce
Ai pirat eshte o Fevzi dihet historit dhe mashtrimet e tyre Po thuaj ti qe emban veten si i drejt dhe te vjen keq per shwipetaret si mashtron dhe fiton padrejtesisht
Klajdi Brahaj
Klajdi Brahaj 11 gün önce
Futja bledit nje plumbe ne balle se eshte oligarke moter qiri
T M
T M 11 gün önce
Po sa pordhe ka ky tullaci
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
Elkızı
görünümler 1,5 Mn
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
Scot CARTOFII PUȘI ÎN PAIE și pun MURĂTURI PENTRU IARNĂ
17:01
Cezar Machidon - Outdoors Living
görünümler 190 B
BMW Engine Block Casting | HOW IT'S MADE
11:22
Cars Garage
görünümler 3,4 Mn
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
Elkızı
görünümler 1,5 Mn
YÜCEL'İ KIŞKIRTTIK | MİLA'NIN DOĞUM GÜNÜ
19:09
mustafa canik
görünümler 177 B
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
Dr.Aydın
görünümler 853 B
Çin'den MUHTEŞEM ÜRÜNLER Toplu Paket Açılışı!
20:26
Resumen de FC Barcelona vs Real Madrid (1-2)
3:28
LaLiga Santander
görünümler 2,8 Mn
Brawl Stars: Brawl Talk - Lights, Camera, BRAWL!
3:59
Alparslan: Büyük Selçuklu 1. Bölüm 1. Fragman | 8 Kasım Pazartesi
1:15