YORUMLAR
youtuber 8344
youtuber 8344 27 dakika önce
I came here to watch a live performance by Esma….NAAAAAAAAAT!!!
Aurelia Ferraro
Aurelia Ferraro 30 dakika önce
👏👏👏👏👏👏
Matteo Bertozzi
Matteo Bertozzi 31 dakika önce
Me ne fund Cubi na tregoje kembet 😍
Vanesa Harizaj
Vanesa Harizaj 34 dakika önce
O ermal o drit😍na ndricove syte
Ylli Mece
Ylli Mece 36 dakika önce
Na cate trapin ky ca boni per shqiperine asgjo ka merit per egjyptin po jo per shqiptaret
Al Pacino
Al Pacino 36 dakika önce
Keta jane te cemendur ska mundesi
Marije Bisha
Marije Bisha 45 dakika önce
Historia duhet ruajtur.
Jimi J
Jimi J 47 dakika önce
Jetimi qeka rob zoti por e kan rrethu budallenjt.Ka ardh per drejtesi e merr injorim
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 47 dakika önce
Te mos ishin gjendur kurre armiqet e popullit ishin kushe ja hoqi gjilperat e topave te anijeve luftarake per tu kapur shteti ne befasi nga agresoret kush i mbushi cisternot e rezervave te ushtriseu derdhe nafta ne det dhe u mbushen me uje depozitat e rezervave ku u shit nafta me miljona tone
('') layla
('') layla 53 dakika önce
Ooo qeni...i biri i qenit...
('') layla
('') layla 54 dakika önce
Vareni qenin..turp të kesh..
('') layla
('') layla 54 dakika önce
Ore atje brenda ku shkoi..pse se rregulluan njëherë ata trimat..🤣🤣🤣🤣🤣🤣
fjoralba ivani
fjoralba ivani 57 dakika önce
Lottttt
hunting duck
hunting duck Saatler önce
i grosh i pilaf
Bujar Morina
Bujar Morina Saatler önce
Manjani ka te drejt por kuj nun i pelqen i dhemb shum por ligj ashte ligj
Mbreti i Shqiptarve Matjan
Mbreti i Shqiptarve Matjan Saatler önce
exhiptian ose xhypç si puna e Sabri fejzullahut , Bujar qamilit, motrat libohova etj , jane nje komb me Greket. ( flas greket puro)
hunting duck
hunting duck Saatler önce
i grosh i pilaf
Valter Mece
Valter Mece Saatler önce
Zoti i vraft e i shkofshin mrapa ishalla
N.p.l. l
N.p.l. l Saatler önce
Maskara akoma flet.jep keshilla.bo bo.ti je per tu ber cope.jo burg
N.p.l. l
N.p.l. l Saatler önce
Me vjen shum keq. Kshu esht kur te versulen. Te shkon jeta keq. Qelpsirat. Njerezit shteti shoqeria jane te NDYRE
Βασιλειος Μεμη
Βασιλειος Μεμη Saatler önce
DO JUA NDEROJ BASHA PD E SALIUT
Mondi Mondi
Mondi Mondi Saatler önce
Drgp
Mondi Mondi
Mondi Mondi Saatler önce
T
Mondi Mondi
Mondi Mondi Saatler önce
1
Alfons Fonsi
Alfons Fonsi Saatler önce
A i fute noj viz o shef
M G
M G Saatler önce
Cfare thane per 6 ore me ramen ath
M G
M G Saatler önce
Shume tinzar
M G
M G Saatler önce
Filloj me genjehtra ky mos e lejoni tju genjeje ky lulush
Hysnie Mara
Hysnie Mara Saatler önce
Nuk degjoj gje
Taip dymleku
Taip dymleku Saatler önce
Je njeriu me ngativ i te gjitha koherave. Ik mor te shkerdhjefsha ty dhe spakun e sorosit.
Ilir Rukiqi
Ilir Rukiqi 2 saatler önce
Berisha eshte kriminel
Alexandros Marku
Alexandros Marku 2 saatler önce
Ja pra kurvar qe punojin ne zyre shteterore vjedhin parat e pencjonitash dhe nuk Arrestohet. Qfar lloji karakter buqash jan kto punojse te postes
Vision 2020
Vision 2020 2 saatler önce
Zgjohuni Shqipe. Mos i besoni keti derri antikombtar.
Alban Aliu
Alban Aliu 2 saatler önce
Superrrr
Xholi Cela
Xholi Cela 2 saatler önce
Lavdi per jete komandantit legjendar Enver Hoxha, vdekje Sali kolerës qe na shkaterroje si shtet.rrofte PPSH ✊✊✊
FF SHQIPET🇦🇱
FF SHQIPET🇦🇱 2 saatler önce
Beige
Ali Pasha
Ali Pasha 2 saatler önce
Drejtësia që duam 🤣🤣🤣
Agron Vasili
Agron Vasili 2 saatler önce
Permeti jon perla e jugut
Viktor Valdes
Viktor Valdes 2 saatler önce
Mrekulli ❤️🌃💐💐💐💐💐
erjan shima
erjan shima 2 saatler önce
Ca dite vij armetimet
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj 2 saatler önce
Ku e ke flamurin o kriminel taliban ramaqeni se bota I rujn mir varret shqiptare poshte trathtaret e komit shqiptar
sheref haskaj
sheref haskaj 2 saatler önce
zoti e bekoft usa sa shum kan bo e po bojn per popull shiptar rrespekt usa nga kosova
berti gega
berti gega 2 saatler önce
Ke akoma 15 kushte per te plotesuar
Kevin Larson
Kevin Larson 2 saatler önce
OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 bit.ly/3izOLxl?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.
Qamile Muharremi
Qamile Muharremi 2 saatler önce
Me vjen keq per Demin..ngushllimet e mia familjes...(Demi ishte daja i babes tim)!
Amarildo Yt
Amarildo Yt 2 saatler önce
Beni dhe pjese te tjera si kjo😂
Futdyd adtt
Futdyd adtt 2 saatler önce
Arjani tallje kari me kozakun live 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
lorenza basciu
lorenza basciu 2 saatler önce
A zoteri respect per ju se nuk e keni koalaj me serbet por populli shiptar nuk te haron per punen e Juaj qe po e bani ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱
Ardit Durmishi
Ardit Durmishi 2 saatler önce
O zot ktheu o zot imadh
Eli Al
Eli Al 2 saatler önce
Mos e permend Zotin ...deshtake
sokoli koli
sokoli koli 2 saatler önce
Na ruat zoti 😭😪👆
tony montana
tony montana 2 saatler önce
Asht I semur se ska mundesi
Stelio Kuci
Stelio Kuci 3 saatler önce
Ta shikoj Rama reklamaxhiu qe vetem genjen e mashtron popullin. Ngeli ne TRpost Edvini duke llapatit ngeli duke bredhur neper bot me 50 zagar pas qe paguhen na taksat e popullit c ngelen i vjedhin
Ardo😉🇺🇸
Ardo😉🇺🇸 3 saatler önce
Zgjedhja me e mir qe te rrim sebashku.🇺🇸🇦🇱🇽🇰👍🤝🙏
krenar abazaj
krenar abazaj 3 saatler önce
Modernismi do bej punen e tij kurse gazetaret dhe folesit e radiove dhe teleshikueseve shqiptare nuk duhet te bejne te tyren,pra shqiptaret te degjojne shqipen e paster,pa futje te fjaleve te huaja.Eshte genjeshter kur thone qe nuk ka fjale ne shqip.Ka dhe cke me ate.Zoti Reiz ose Reis paska fluturuar me pras ne prapanice kohe perpara.Shteti Shqiptar duhet te detyroje me ligj te foluren e shqipes ne shkolle,teleshikuese dh radio,te cilat marrin leje nga shteti Shqiptar per te punuar.Se cben secili ne jeten vetjake eshte pune e tij.Te ftuari i largohen thelbit dhe marrin shembuj te pakuptimt,sepse e ndiejn qe e kane bere pis folene sidomos Reizi qe e ka te detyruar foljen e shqipes ne punen e tij.
Egla Egla
Egla Egla 3 saatler önce
e degjeneruar femr e ndyre turp moj e pacipe plere femr buce
Orgen Sylaj
Orgen Sylaj 3 saatler önce
Flm nga ti shum per gaforret 👍👌❤
Hannah Jordan
Hannah Jordan 3 saatler önce
OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 ok.me/O1It?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.
MY TIK TOK NAME: hayatim_gokce15
MY TIK TOK NAME: hayatim_gokce15 3 saatler önce
Hahaha
rozeta koni
rozeta koni 3 saatler önce
kur te ikesh (larg qoft 🤣) lejua bankat mbush me letra sic ti lan !
Liliana Rusi
Liliana Rusi 3 saatler önce
Je me i miri
Arjan Lezo
Arjan Lezo 3 saatler önce
E. Drejte te prishen jo vetem te dobteve edhe te forteve qe ihqen te forte kush i ka PA leje Sic ma Kane prishur dikur edhe mua
Yllson Gjumenga
Yllson Gjumenga 3 saatler önce
Bravo SONI MALAJ VAJZA JOTE ISHALLA E BEKON ZOTO E. NDJEK. RRUGEN TENDE
Kristo Tato
Kristo Tato 3 saatler önce
E paske marre nje got or dash
Alexa Melissa
Alexa Melissa 3 saatler önce
OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 ok.me/O1It?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.
Gert Enkelanas
Gert Enkelanas 3 saatler önce
U shofshi bashke me gjuhen e tyre.
Ylli Gomisteri
Ylli Gomisteri 3 saatler önce
Ti je turpi o lali plehu
Dominic Torreto
Dominic Torreto 3 saatler önce
Xheni Melo qe jep mesim lenden C++ ne FSHN po ben presion studenteve qe do te le jashte kush nuk sjell PCR ose vertetimin qe jane vaksinuar. Gje eshte kundra te drejtave themelore tw njeriut, ku askush pa nje autorizim nga nje institucion shendetesor, nuk ka te drejte te cenoje privatesine e te dhenave shendetesore.
Anonymous Anonymous
Anonymous Anonymous 4 saatler önce
shqiperia duhet te ishte ne europe para polonis etjer... por shqiperia dmth politikanet tan bejn rolin sikur duan te hyn ne europe per sy te popullit por vet ata nuk duan se po hyn ne eruope ja pret koqet europa ska me vjedhje kshuqe tani keto tallin trapin me popullin se dhe populli esh nje popull dele sdi me kerkua drejtat e veta por dalin protesta per pd ps lsi genjehen me nje thes miell ... kshuqe le ta mbajn ne b.. populli se shqiperia i ka te gjitha potencialet per cdogje...thjesth do politikan udheheqes te ndershem te punojn per popullin jo per xhepin e tyre
Genci Vlore
Genci Vlore 4 saatler önce
Gazment .babalia
italia nostra
italia nostra 4 saatler önce
Mos martoni vajzat me emigrante te papune qe ju a marrin vajzat per ti nxjerre rrugeve si prostituta , qe te mbushin barkun me buke
donika topalli
donika topalli 4 saatler önce
Jeni shume bukur
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha 4 saatler önce
o Ajeeee😆😂😂
Dalip Troka
Dalip Troka 4 saatler önce
O ky esht pleta me I math nebot
BillyBo986
BillyBo986 4 saatler önce
Mier Ai popull kush po e qeveris.... Nuk Marin fare vesh nga ekonomia... Shiko kush eshte kryetar shtet mizerie... Nuk di te jap shpegim dhetem akuzon..
Zemra Ime
Zemra Ime 4 saatler önce
Gjynah femijt I helmuan maskarenjt Mos pranon I me ushqim Kushedi sa koh kishin ishin te prishur a e te skaduara as qente nuk I han Mos i lini me femijt te han gjera pa kontrolluar Se nuk din Jan femij TE SHKUARA FEMIJVE
Remzijan Abdulah
Remzijan Abdulah 4 saatler önce
Naš Sabri Fejzullahu je pevao najlepše kancone na svetu. Niko nije znao da otpeva kao on CUORE MATTO. Puno pozdrava mom Sabriji.
Coco Jambo Adventures
Coco Jambo Adventures 4 saatler önce
trpost.net/down/ubp6rm13eY2IaNA/video.html edi perjashtohet nga perputhen
Violeta Seiti
Violeta Seiti 4 saatler önce
Ju duheni vervitur si qen ne grope dashkeni arkivol ju hajduter me cizme